Katram pirkumam līdz 30.novembrim īpašs bonuss - atlaides kods no FORMYPLANTS, augsnes maisījums telpaugiem vai podu kompozīcijām!

 • 00 Dienas
 • 00 Stundas
 • 00 Minūtes
 • 00 Sekundes

Kursa apraksts

Dārza darbi rudenī, ar iespēju uzdot savu jautājumu, līdz 30.11.

  1. Drukājama pierakstu lapa 2022

   BEZMAKSAS PRIEKŠSKATĪJUMS
  2. SVARĪGA INFORMĀCIJA SĀKOT KURSU!

  3. APTAUJAS ANKETAS

  4. Tehniskais ievadvideo - par un ap kursa darbu

  1. Kas ir un kas nav svarīgi rudenī, īsais apkopojums steidzīgajiem

  1. Dārza sagatavošana ziemai, pārskats par daudzgadīgajiem dekoratīvajiem augiem, kas ziemo dobēs.

  1. ieZiemošana - Viengadīgie augi ir videolekcija par to augu ieziemošanu, kas audzēti vienu vasaru, un tos jāsaglabā nākamajai seoznai.

  1. ieZiemošana-daudzgadīgie augi!

  1. C - Darbi augļukokiem un ogulājiem

  2. Miltrasa un tās ierobežošana

About this course

 • €45,00
 • 23 nodarbības
 • 7 stundu video satura

Lektors - Jūlija Vilcāne

diplomēta dārzniece, agronome, mikrobioloģe,

Jā, es pavadīšu Jūs šajā rudens darbu ceļā! Ne tikai atbalstot, uzmundrinot atbalsta grupā, bet daloties ar savu pieredzi, un zināšanām mācību video! Man ir savs dārzs, kam šoruden jāpiedzīvo pārmaiņas, un arī pieredze gan strādājot stādu audzētavās, vadot apzaļumošanas projektus, sabiedriskajos apstādījumos un privātmājās, gan strādājot kā agronomam, ar dārzkopības augiem! Jā, pusi no sava darba mūža esmu bijusi pētniece, un strādājusi pie zinātniskiem projektiem augu aizsardzībā. Viss šis zināšanu komplekss ir pieejams papildus mācību video - būs iespēja uzdot savus jautājumus! Ķer ciet savu iespēju!
Dārzniece

Bonusā:

Papildus standarta rudens darbu komplektam iegūsi

 • Miltrasas ierobežošana

  Receptes līdzekļiem, ierobežošanai svarīgākie punkti, idejas, lai miltrasa dārzā būtu mazāk, un nebojātu augu izskatu, un ražu vasaras otrajā pusē citus gadus. Un šis darbinš sākas rudenī.

 • Mikroorganismi augsnē

  Mikroganismus, kas ir augsnē, mūsdienās pievieno dažādiem mēslojumiem, vai pārdod arī atsevišķi, kā tajos orientēties? Kā saprast, ko ar tiem darīt, un ko ne?

 • Atlaides kodu FORMYPLANTS augsnēm!

  Kursa dalībnieki iegūs ne tikai materiālus, kas balstīti un veidoti uz reāliem dalībnieku jautājumiem, problēmām, un to risinājumiem, bet arī atlaides kodu FORMYPLANTS augsnēm!

Dārzā var darboties līdz pat noturīgai sniega segai - izmanto laiku lietderīgi tagad, lai mazāk darba, un veselāki augi pavasarī!

Iepriekšējo dalībnieku atsauksmes:

Dārza darbi rudenī, 2021

 • Viss bija noderīgi un tieši komplektā - video ar materiāliem un iespēja uzdot jautājumus un dzirdēt citu jautājums un atbildes, ja nu kaut kas bija neskaidrs vai palika ārpus materiāliem. Pašai vēl ir palicis rūpīgi pabeigt kursu - uztaisīt visam konspektus - gan video, gan arī čata jautājumiem un atbildēm.

  Dārza darbi rudenī, 2021 dalībniece

 • Cik labi, ka pieredzējuši speciālisti dalās ar padomiem, atbildot uz jebkuru, dažreiz pat muļķīgu, jautājumu!

  Dārza darbi rudenī, 2021 dalībniece

 • Ļoti labi sakārtota informācija par daudzām noderīgām tēmām

  Dārza darbi rudenī dalībniece, 2021

 • Daudz noderīgas informācijas par pamata darbiem rudenī, atsaucība, sniedzot atbildes uz jautājumiem, kurss veidots atbilstoši dalībnieku vēlmēm.

  Dārza darbi rudenī, dalībniece 2021

 • Video visu tik forši un pa punktiem pastāsta. Likās gari, bet ļoti ātri laiks paskrēja, un 40min pagāja kā 15min🤷‍♀️😊 Ļoti skaisti noformēti pdf materiāli-kā plakāti. Drukā un liec pie sienas😊

  Dārza darbi rudenī, dalībniece 2021

Kursā ietilpst:

15 video, strukturēti pa tematiem, bonusa atlaides kods, un materiāli (drukājami), un iespēja uzdot arī savus jautājumus, materiāli pieejami 3 mēnešu, pēc kursa iegādes! Atlaides kods FORMYPLANTS augsnēm aktīvs līdz pat 30.novembrim.

FAQ

 • Kam paredzēts šis kurss?

  Visiem tiem, kam ir dārzs, siltumnīca, augstās dobes neatkarīgino dārza lieluma, un ir vēlēšanās audzēt augus ekoloģiski, un veselīgi!

 • Kad var skatīties video? Un uzdot jautājumus?

  Video var skatīties jebkurā sev ērtā laikā un vietā, neatkarīgi no dienas! Visi video pieejami uzreiz. Jautājumus var uzdot arī jebkurā laikā, tie tiek atbildēti vairākas reizes dienā!

 • Vai man tas būs noderīgi?

  Jā, video strukturēti tā, ka ir viegli saprotami, un ļauj saprast, kas vienkāršas, bet nozīmīgas lietas, lai dārzs augtu, būtu vesels un nesagādātu galvassāpes!

Izmanto laiku lietderīgi!

Ir lietas, ko dārzā var izdarīt efektīvi, tieši rudenī! Kaļķošana, augsnes ielabošana, dobju augsnes ielabošana un daudzi citi darbi!